• Новак
Пченка кочан led LED Светилка G4/G9/E14/BA15D 7W 136 SMD 5733 450-500lm Топло/Кул Бело Dimmable AC 220-240V 10pcs светла led светилки (Боја : Кул бело, Облик : E14)

Пченка кочан led LED Светилка G4/G9/E14/BA15D 7W 136 SMD 5733 450-500lm Топло/Кул Бело Dimmable AC 220-240V

DEN 3680.40

Достапност
Достапно за нарачка

Светла Боја : Топло Бела,Кул Бело.Сијалица База : G4/G9/E14/BA15 D.Температура На Бојата (К) : 2800-3200/6000-6500. Тип : LED Пченка Светилки.Почетна Lumens (lm) : 450-500. LED Светилка G4/G9/E14/BA15 D 7 W 136 SMD 5733 450-500lm Топло/Кул Бело Dimmable AC 220-240 V 10pcs Specifications Bulb База : G4/G9/E14/BA15 DBulb Облик : TType : ЛЕР Пченка Lights Light Боја : Топло Бела,Кул White LED Тип : SMD 5730 LED Количина : 136 Lens Боја : Clear Initial Lumens (lm) : 450-500 Color Температура (К) : 2800-3200/6000-6500 Features Декоративни, Dimmable Primary Апликација : Дом/Канцеларија, Гаража/Carport, Простор за Складирање/Алатка Соба, Ходникот/Stairwell, Спална соба, Дневна Соба/трпезарија, Кујна, детска Room Lifetime (h) : >30000 Certification : Ro HS, CEMaterial Силициум Gel QTY : 10 компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат