• Новак
Сијалица Топло/Бела Светлина, E14/E12 за Фрижидер Светлина Апаратот Сијалица со Вжарено LED Цевка LED Светло Фрижидер Осветлување(3 W-E12 Бела Светлина)

Сијалица Топло/Бела Светлина, E14/E12 за Фрижидер Светлина Апаратот Сијалица со Вжарено LED Цевка LED Светло

DEN 1668.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Сијалица со Вжарено.Напон : AC напон 220 V.Wattage : 1 W,2 W,3 W. Осветлување Боја : Топло/Бела боја.Пакет листа : 1 * Сијалица со Вжарено.Осветлување Боја : Топло/Бела color Wattage : 1 W,2 W,3 WProduct име : Филамент Bulb Package листа : 1 * Филамент Bulb Voltage : AC 220 VNote : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат