• Новак
VLMF31S1T1-GS08 Vishay Phlx Opto Поделба Optoelectronics - Пакет од 7500

VLMF31S1T1-GS08 Vishay Phlx Opto Поделба Optoelectronics - Пакет од 7500

DEN 1596.00

Достапност
Достапно за нарачка

Категории : -Optoelectronics.LED Индикација - Дискретна.Производителот : -Vishay Phlx Opto Поделба.Серија : - VLM3. Пакување : -Лента & Ролна (TR).Портокал 605nm LED Индикација - Дискретни 2 V 2-СМД, J-Lead LED ПОРТОКАЛ ЈАСНО 2 PLCC SMDFeatures : Дел Статус : -Активен Боја : -Портокалова Конфигурација : -Стандард Леќи во Боја : Леќи на Транспарентност : -Јасна Millicandela Оценка : -268mcd Леќа Стил : -Круг со Рамен Врв Леќа Големина : -2.40 милиметри Кол Напон - Напред (Vf) (Typ) : -2 V Струја - Тест : -20m A Агол на Гледање : -120 Монтажа Тип : -Површина Mount Environmental & Извоз Класификација : Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус Доведе слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) 2 A (4 Недели).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат