• Новак
MR11 GU4 LED Светилки GU4 Bi-Pin на База AC12V 2W (20W Халоген Светилки) Топло Бела 3000K Utral Светла центарот на Вниманието за Дома Пејзаж Песна Осветлување,Пакет на 6

MR11 GU4 LED Светилки GU4 Bi-Pin на База AC12V 2W (20W Халоген Светилки) Топло Бела 3000K Utral Светла центарот

DEN 574.80

Достапност
Достапно за нарачка

MR11 GU4 LED Светилки G4 Bi-Pin на База AC12 V 2 W 3000 K Топло Бела,12 SMD5050,150lm,70+CRI, MR11 G4 LED сијалица го Замени 20-25 W Халоген Светилки халоген светилки ќе го спаси повеќе од 86% на електрична енергија сметка на осветлување.1,БРЕНД : EBD Lightng MR11 GU4 LED Светилки G4 Bi-Pin на База AC12 V 2 W 3000 K Топло Бела,12 SMD5050,150lm,70+CRI, MR11 G4 LED сијалица го Замени 20-25 W Халоген Светилки халоген светилки ќе го спаси повеќе од 86% на електрична енергија сметка на осветлување.ДОЛГ ЖИВОТ И ЗАШТЕДА на ПАРИ : Висока осветленост и ниска потрошувачка на енергија Овозможува над 50.000 часа животен век; Намалување на сијалица замена фреквенција и да заштедите пари.ИСТОК за ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : Стандард GU4.0 База, Plug & Play, Топло Бела 3000 K, светлината diffuses на поголема површина и посветла, да се создаде пријатна и прозрачна средина.БЕЗБЕДНО И ЗЕЛЕНА : Енергија-штедење, Не Води или Жива.Без УВ или IR, што ги Прави многу Побезбедно околу Децата и домашните Миленичиња.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : За Пејсажи Осветлување, опсег хауба, витрини, Вдлабнати Осветлување, Угостителство Осветлување, Станбени Осветлување, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат