• Новак
D55342K07B53D6SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B53D6 (10 Парче Многу)

D55342K07B53D6SWB - Фиксна 2 SMD 55342K07B53D6 (10 Парче Многу)

DEN 984.00

Достапност
Достапно за нарачка

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат