• Новак
12 Пакет S14 Светилки, 2W, ПРЕДВОДЕНА Замена Отворено String Светилки,2700K Не Dimmable,Shatterproof Гроздобер Lumiled Отворено Светилки, E26 База

12 Пакет S14 Светилки, 2W, ПРЕДВОДЕНА Замена Отворено String Светилки,2700K Не Dimmable,Shatterproof Гроздобер

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Зачувај Вашите Пари : До 90% заштеда на енергија, помалку топлина излез и исклучително долг живот(околу 25,000 часа).Веќе не треба да се замени сијаличката често.Оваа LED светилки даде исклучи сончева светлина-како квалитет за вистинската боја рендерирање да се задоволи побарувачката на било расположение или декор.Без Треперење или Strobe : led сијалица со вжарено може да ги елиминира очи исцрпеност предизвикани од конвенционалните светилки, ефикасно заштита на видот.Се вклопува во Американската E26 Медиум База : Стандарден Американски E26 медиум база одговара на универзална постојните Американски E26 база.Гроздобер Led Сијалица : Steampunk и ретро декорација за спалната соба, кујна, кафе бар и вашиот остров.Комбинација на модерната LED филамент од внатре и од традиционалните чисто стакло Lumiled сијалица форма. 12 Pack S14 LED Отворено Lumiled Светилки за String Светлина Замена, E26 Медиум База, Не Dimmable, Топло Бела 2700 K, Блескаво Сијалица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат