• Новак
Bulbright 6PACK Гроздобер Тубуларна LED Сијалица со Вжарено Dimmable T30 6W LED Сијалица, E26 База, Јасно Топло Бела 2700K, 60W Противвредност, 110-120VAC, Dimmable (6)

Bulbright 6PACK Гроздобер Тубуларна LED Сијалица со Вжарено Dimmable T30 6W LED Сијалица, E26 База, Јасно Топло

DEN 1175.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА : Со само 1/10 потрошувачка на електрична енергија од блескаво сијалица, чини само $0.9/година споредба со $10/година блескаво сијалица.ГРОЗДОБЕР ИЗГЛЕД : Стакло транспарентен тело може да се широко се емитува топло бела боја на секој агол со 360 степени зрак агол, совршено осветлување решение за Дома, Градина, Хотел, Канцеларија, Магацински.DIMMABLE ФУНКЦИЈА : Тоа може да одговара најмногу на вашиот нежните, можете лесно може да го замени вашиот стар крушка без инфицирање на dimmer ефект.ГОЛЕМА ИЗДРЖЛИВОСТ : Над 25,000 часа животен век споредба со 1000 часа блескаво lumiled сијалицата, се проценува со користење на времето до 6 години(5hrs/ден).БРЗО МЕЃУНАРОДНИ ИСПОРАКА : Пакет ќе биде предаден од Кина од страна на поштенски пратки пакет.Проценето време на испорака ќе биде во рок од 14 дена.БРЗО МЕЃУНАРОДНИ ИСПОРАКА : Пакет ќе биде предаден од Кина од страна на поштенски пратки пакет.Проценето време на испорака ќе биде во рок од 14 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат