• Новак
RGB Боја Ротирачки Крушка, Бојата се Менува во Диско Светла, E26 E27 База, 3W Кристална Топка Ефект LED Автоматско Ротирање Фаза Светла, Колоритни Strobe Светла за Партија, Клу

RGB Боја Ротирачки Крушка, Бојата се Менува во Диско Светла, E26 E27 База, 3W Кристална Топка Ефект LED Автоматско

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

¤Едноставен начин да се создаде топката/фаза ефект, ПРЕДВОДЕНИ од ротирачки светилки може да донесе црвена, сина и зелена боја бои и автоматски ротираат за да се создаде strobe падна.Ако не имаат висок буџет за вашата партија, тоа е добар избор. ¤Висока ефикасност LED монистра, светла и ултра стабилна, трошат помалку електрична енергија, нема да предизвика премногу топлина, и со долг живот очекување. ¤Усвои E26/E27 завртка, може едноставно да се вклопи во вашиот тековната осветлување систем, без адаптер и дополнителни инсталации потребни за, само пресврт и да се вклучите, тогаш ќе можете да уживате.Широк напон одговара, можат да работат во рамките на AC 85-285 V. ¤Идеален за празници, свадби, топки, родендени, танц партии, Диско, како и сите други прослави прослави. ¤Материјал : Пластични и метални;База тип : E26/E27;Моќ : 3 W;Напон : AC 85 V-260 V(одговара 120 V/230 V); >светла Боја : Шарени; Beaming Агол : 360°; Големина : Прибл 11x 5.7 cm/4.3x2.2"; Пакет : 1 Pc.Карактеристики Шарени мини ротирачки lams.Долг животен век до 20.000 часа.Заштеда на енергија за 80%.Стабилни перформанси и отпорност на топлина.E26/E27 завртка база, едноставна plug and play инсталација.Погоден за диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, поим, партијата итн.Спецификации Материјал : Пластични и метални База тип : E26/E27 Моќ : 3 W Напон : AC 85 V-260 V текст светла Боја : Шарени Beaming Агол : 360° Големина : Прибл 11x 5.7 cm/4.3x2.2" Пакет се Вклучени 1 x LED Светилка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат