• Новак
BRUCK LEDRA 135653-1 ВДЛАБНАТИ LED ДУХ ПАКОСТНИК/ЗАДАЧА СВЕТЛИНА. БРАНЕА ЗАВРШИ, ТОПЛО БЕЛА

BRUCK LEDRA 135653-1 ВДЛАБНАТИ LED ДУХ ПАКОСТНИК/ЗАДАЧА СВЕТЛИНА. БРАНЕА ЗАВРШИ, ТОПЛО БЕЛА

DEN 438.96

Достапност
Достапно за нарачка

100-240 V AC, 50/60 Hz текст. 700m A DC постојан тековната излез. 6 VA, 3 W за 1 ДОВЕДЕ. 2.25" дупка исечок.На Ledra 12 со J-Кутија е вдлабнати плафон или на ѕид монтирани тела.Притисок одговара на монтирање на хардвер овозможува без завртки да биде видлив.Погоден за внатрешна употреба.Малата големина, долг живот, недостаток на УВ, и кул зрак ги прави погодни за различни апликации.Светилки : 1 X 3 W LED 3000 K, 120 извор lumens ИЛИ 1 X 3 W LED 4000 K, 140 извор lumens.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат