• Новак
Mengjay 5X G9 14-СМД 2835 LED Сијалица Светилки Од 2,5 Вати 110V Не-dimmable Еквивалентно на 20W Халоген Песна Сијалица LED Светилки Пластични Светилки,220 Lumens, 6000K,Ладно Бела

Mengjay 5X G9 14-СМД 2835 LED Сијалица Светилки Од 2,5 Вати 110V Не-dimmable Еквивалентно на 20W Халоген Песна

DEN 1732.80

Достапност
Достапно за нарачка

110 V 2.5 W G9 LED Светилка Пакет од 5 единици.Ладно Бела 6000k ,Зрак Агол 360 Степени.Насока;14 Led диоди SMD 2835, Не-dimmable.Големина : 16*48 MM ,Висока Лумен излез : 220lm.Ако се примени на сијалица, кои не можат да работат, ве молиме контактирајте со нас за да добиете замена на сијалица.Ние се нудат на нашите најдобри пакет за да се обезбеди тоа може да биде пристигнале безбедно.G9-2835-LED-110 VSpecification : -Бренд : Mengjay -110 V -Моќ : 2.5 W -Светилки носителот : G9 -Чипови : SMD2835-Димензии : Дијаметар 16(mm) x Висина 48(mm) -Живот : над 50000 часа -Лумен : 220 Lumens -Температура на Бојата : Ладна Бела 6000 K -Зрак Агол : 360°светлина агол-CE,Ro Hs сертификација-Материјал : транспарентна силика гел Материјал Пакет Вклучуваат : 5x G9 База LED Сијалица 110 VFeatures : -G9 2.5 W LED Сијалица : Енергија-заштеда, заштеда на повеќе од 80% енергија. -Животната средина-пријателски,со ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот.-Без жива, без УВ, инфрацрвена или други deleterious зрачење Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени за лесен за употреба. -Висока-перформанси на Лер : ниска calorific вредност, висока лумен, добра боја рендерирање, не stroboflash, без зрачење, здрав за очите. -Висок квалитет на силика гел материјал со висок Проѕирност.На 360 степени светлината, силата на ефектот светлината повисоки реални. -Стандард G9 договорот pin, лесно да се инсталира за да го замени традиционалниот Халоген светилка мушка. -Висока осветленост, долг живот, помалку потрошувачка на енергија отколку традиционалните Халоген светилка.Гаранција : - Сите производи се проверува пред deliveried , 12 месеци гаранција .Ако имате било каква причина , ве молиме контактирајте со нас .Ние ви нудиме најдобра услуга.Вашиот e - mail е одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат