• Новак
Smart WiFi LED Сијалица,Работа со Алекса&Google Дома,9W 800LM,E26 RGB Боја се Менува синхронизирање на Музиката,WiFi(2.4 GHz Само) Dimmable Светилки,Компатибилен со Алекса, IFTTT(1 Pack)

Smart WiFi LED Сијалица,Работа со Алекса&Google Дома,9W 800LM,E26 RGB Боја се Менува синхронизирање на Музиката,WiFi(2.4

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Smart Гласовна Контрола】Smart светилки може да се компатибилни со Алекса,Google Дома, кога ви се зафатени за да се грижи за вашето дете или готвење, можете да побарате Алекса да ви помогне да се заврши за да се префрлите светла или да ја прилагодите светлината. 【Прилагодите Режими】RGBCW 5 канали може да се постигне 16 милиони светлосни бои,според вашата желба за да го поставите единствен режим. 【Тајмер функција】Имаат Тајмер функција претходно наместени на вашиот scheduel,откако ќе читање кога ќе заспие,на ligth ќе го исклучи автоматски,да обезбеди тивко место за вас. 【Музика & Thearter Режим】ги Поканите вашите пријатели да вашиот дом уживате во партија или celerbrate роденден или фестивал,пак на smart сијалица, тоа може да вршите синхронизација со музиката,и гледа филмот можете да го користите Thearter режим,се Зголеми на атмосферата. 【Висока Осветленост】9 W 800lm smart сијалица со E26 база, што е еднакво на 80 W традиционалните блескаво светилки, CRI120+.Зачувајте до 80% енергија.Подолг животен век и energy saver : на Околу 20.000 евра работни часови. 9 W 800 LM супер светло smart LED сијалица е еквивалентно на 80 W традиционалните блескаво сијалица.Енергија заштедува повеќе од 80%, услугата живот reachs 20,000 часа.Држач е погоден за E26 и E27. RGB+УПТ ви дава не само шарени светилки, исто така, топло бела, ладно бела и портокалова.Само изберете бои според вашите барања. 16 Милиони Бои со dimmable светилки може да се далечински контролирани од страна на СТАН и глас(Компатибилен со Алекса, Google Дома).Smart сијалица се сеќава на последниот боја или режим ние се користи.Светлото може да се инсталира во близина на тремот(бидете сигурни дека светилки поврзани 2.4 GHz Wi Fi).Можете да пред-собата на топло бела светлина кога ќе се вратат дома од работа.Секоја сијалица ги исполнува УЛ, CE, ROSH, FCC сертификат за стандард.Си вети 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат