• Новак
Најдобро е да се Купи® (6-PACK) S冘Cool БЕЛА Сијалица T5 Оптоварување Од 2,5 W 360Deg Led диоди за Malibu 12V AC Пејзаж

Најдобро е да се Купи® (6-PACK) S冘Cool БЕЛА Сијалица T5 Оптоварување Од 2,5 W 360Deg Led диоди за Malibu 12V

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

6 pack, ПРЕДВОДЕНА замена светилки за стандард 168 Malibu Светилки.LED Type : High Power LED (многу Светли).Боја : Кул Бело - Светло (5500 K-6500 K).Напон : 12 V (работи со 8 V-18 V AC/DC) База : Оптоварување База T10 T5. Се користи во : Пејзаж Malibu Фрлија Метал Ниво Светлина, Malibu Porche светла, Кабинет, Плакар, Отворено патио, Под контра Светла, Затворен и Отворен Тела.Материјал : Метал Крај : не ' Рѓосувачки Челик Напон : 12 volts Тела Карактеристики : LED Осветлување Тип на Сијалица : LED Осветлување Тип : Наназад светилка, од Страна на Маркерот Светлина Примарна Апликација : RV, Автомобил светла Боја : Кул Бело Температура на Бојата(К) : 5500-6500 Живот(h) : >10000 Димензии(cm) : 2.7x1x1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат