• Новак
uxcell 10Pcs DC 6V 5mm Пред Жичен LED, Трепка Црвено Светло Круг Врвот Јасно Леќа, Емитуваат Светлина Диоди со Работ

uxcell 10Pcs DC 6V 5mm Пред Жичен LED, Трепка Црвено Светло Круг Врвот Јасно Леќа, Емитуваат Светлина Диоди

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Светла] - 5мм LED сијалица, Црвена Трепкачко Светло, Јасно леќа, 10 парчиња во вкупно. [Стабилна] - Едноставно се вози со DC6 V моќ, тие ќе работат постојано заради изграден во отпорник. [Лесен за Употреба] - Црвена жица за Анодна, Црна жица за Катоден, и со калај-грб на крајот. [Енергија-Заштеда] - Ниска потрошувачка на енергија, стабилна и високи перформанси. [Ослободете ја Вашата Креативност] - За RC хеликоптер, quadcopters, знак укажуваат, робот оркестарот и сите други DIY проект што може да се замисли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат