• Новак
Sunco Осветлување 10 Парчиња G25 Свет Светилки LED Lumiled Суета Светилки за Бања, 3000K Топло Бела, Dimmable, 5.5 W=60W, Јасно Гроздобер Филамент Свет, 500 LM, E26 База, Затворен Отворено Јас?

Sunco Осветлување 10 Парчиња G25 Свет Светилки LED Lumiled Суета Светилки за Бања, 3000K Топло Бела, Dimmable,

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така, имајте на ум дека Sunco пакување е целосно да се рециклираат и картон превозот кутии се обновливи, како и рециклираат.Е оваа крушка dimmable?.Тоа е зошто тоа се гледа многу често во pendant светилки, разговор таванот светла, string светла, gooseneck светлина тела, и модерна лустери.G25 LED Светилки со Вжарено се дизајнирани за надворешни употреба.Ова го вклучува видот на сатурација најде во дворови, patios, пешачки патеки, во близина на гаражи, и во хоризонтален осветлување или други отворено места каде дожд и други течности ќе имаат директен контакт со производот.Се Sunco LED светилки како овој рециклираат?.Тие се одлични за партија атмосфера осветлување или во ретро светлина тела.Нашите светилки содржат рециклираат компоненти па затоа треба да бидат во можност да ги рециклирате нив се со вашите curbside рециклирање услуга или цврст отпад на друштвото за управување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат