• Новак
Yosenmi G9 LED Сијалица 6W, 60W G9 Халоген Сијалица Противвредност, дневна светлина Бела 6000K, 120V G9 База на Не-Dimmable Светилки за Дома Осветлување,12-Пакет

Yosenmi G9 LED Сијалица 6W, 60W G9 Халоген Сијалица Противвредност, дневна светлина Бела 6000K, 120V G9 База

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Зачувај напори и трошоци.Зачувај 90% на вашата електрична сметка.Напон : 110 V-130 V.Зачувај напор и трошоци за одржување се менува светилки често.★ LED G9 произведува помалку топлина и трае подолго од G9 халоген светилки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат