• Новак
598-8291-107F - LED 2-Игли SMD 598-8291 (100 Парче Многу)

598-8291-107F - LED 2-Игли SMD 598-8291 (100 Парче Многу)

DEN 1550.40

Достапност
Достапно за нарачка

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor - Surface Mount (SMD).LED Optoelectronic. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.DIALIGHT BLP LED Optoelectronic Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor - Surface Mount (SMD) 2-pin SMD Surface Mount (SMT) 598-8291.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат