• Новак
Eisco Лаборатории Црвени LED 5mm (Емитуваат Светлина Диоди) Пакет од 10

Eisco Лаборатории Црвени LED 5mm (Емитуваат Светлина Диоди) Пакет од 10

DEN 156.96

Достапност
Достапно за нарачка

Црвени LED 5 мм стандард висок квалитет со дифузен леќа.Максимален напон 3.0 V D. C. PCB или панел монтажа.Пакет од 10. Eisco Лаборатории Црвени LED 5 мм стандард висок квалитет со дифузен леќа.Максимален напон 3.0 V D. C. PCB или панел монтажа.Пакет од 10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат