• Новак
DiCUNO E17 LED Сијалица, Апарат Светилки, Микробранова Печка, Stovetop Светлина, 4W 400lm, дневна светлина Бела 6000K, Не-dimmable 40w Еквивалент Замена за Блескаво Сијалица, 2-Пакет

DiCUNO E17 LED Сијалица, Апарат Светилки, Микробранова Печка, Stovetop Светлина, 4W 400lm, дневна светлина

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Di CUNO E17 LED сијалица, еквивалентно на 40 W Блескаво сијалица, 400 лумен на светлината на излез, 6000k бел ден бело.Висок CRI> 85. ☀ ИЗВЕСТУВАЊЕ ☀ Оваа LED сијалица е E17 средно база сијалица.Ве молиме мора да се ПРОВЕРИ, на БАЗА НА ГОЛЕМИНАТА И КРУШКА ДИМЕНЗИИ пред купување (види слика 2). ☀ НЕ DIMMABLE ☀.Топлина Дисипација : Висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал и керамички материјал покаже висока светлина, ослободување на топлина брзо, безбедно и потрајни.Избегнете електричен шок и оган опасност.Енергија-заштеда : Лесно да се инсталира.Без треперење.Животниот век : 25,000 часа.Нема потреба да се менува светилки често.Зачувај 90% на електрична енергија сметка.Одлична Замена : E17 средно база на апаратот светилки за во текот на контра микробранови печки апаратот, маса светилка, таванот фан светлина тела, замрзнувач итн. ★ Немојте да се Инсталира на сијалицата ВНАТРЕ во Микробранова Печка.Инстант за да се постигне целосна светлина.Одлична дисипација на Топлина.Без олово или жива, без УВ или IR зрачење, безбедно и за вашата околина.Апликации : Преку Контра Микробранова Печка, Шпорет, Фрижидер, Пропустливи Худ, Опсег Худ, Тавански Вентилатор, светло тела, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат