• Новак
YOUTHINK LED Сијалица,10PCS G9 База LED Светилки 2W AC110V Bi-Pin Сијалица Око за Заштита Топло Бела Led Сијалица Ноќ Светилки за Лустерот Ѕид Светилка Дома Осветлување

YOUTHINK LED Сијалица,10PCS G9 База LED Светилки 2W AC110V Bi-Pin Сијалица Око за Заштита Топло Бела Led Сијалица

DEN 544.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одличен за домаќинство осветлување тела со E12 база,лустери, тавански вентилатор, pendant светла, ѕид sconces, декоративни светлина, foyer светлина, ходникот, дневната соба, трпезарија, кујна или било каде треба големи светла.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА:Стандард Led сијалица candelabra G9 база е лесно за лесна инсталација, само завртка во светлина тела директно.Тоа може да се елиминира око замор предизвикан од страна на традиционалните светилки, а тоа е стабилен и ефикасен за да се заштити вашето семејство вид.4 оз Моќ : 2 W Напон : 110 V База Тип : G9 Пакет Листата : 10 x LED Сијалица Забелешка : 1.Ви благодариме за вашето разбирање.LED светилки може да ја подобри внатрешната декорација ефект на вашиот дом и да се направи на бои повеќе живи. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ниска потрошувачка на енергија овозможува повеќе од 50.PC МАТЕРИЈАЛ ИМА СИЛНА ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : око за заштита на сијалицата е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, 360-степен дисипација на топлина дизајн, LED сијалица топлина дисипација перформанси е постабилна, подолг сервисен живот, крушка за 4.Не само што ќе боја и понатаму остануваат верни, но на светлината на излез квалитетот, исто така, ќе останат стабилен во текот на животот на крушка-што значи дека ќе уживате во својата прекрасна светлина и природни бои во следните неколку години.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Светилка цевка не треперење, не се заслепуваат, не зуи, и нема отсјај.Спецификација : Предмет Тип : LED Сијалицата Материјал : PC Боја : Како што е прикажано на сликата светла Боја : Топло Бела Големина : Прибл.БЕЗ ТРЕПЕРЕЊЕ : На сијалица на овој светилник светилка сопственикот не е dimmable, кои ви даваат светла и удобна атмосфера.000 часа на услугата живот, заштеда на трошоци и проблеми на чести светилка замена. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Спецификацијата

Item Type:
LED Bulb
Material:
PC
Color:
As shown in the picture
Light Color:
Warm White
Size:
Approx.4.7x1.5cm/1.9x0.6in(L x W)
Application:
Household lighting
Weight:
Approx.97g/3.4oz
Power:
2W
Voltage:
110V
Base Type:
G9
Package List:
10 x LED Bulb :
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат