• Новак
LED Фрижидер Сијалица E26 6W 60W Еквивалент Замрзнувач Апаратот Дома Осветлување Сијалица 100-265V Супер Светло Не Strobe бел ден 6000K Белата, Pack 2

LED Фрижидер Сијалица E26 6W 60W Еквивалент Замрзнувач Апаратот Дома Осветлување Сијалица 100-265V Супер Светло

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Надградба】Надградба од ОЕМ нормално светилки, Без Треперење.Висок квалитет на осветлување може да се избегне напрегање на очите, со користење на LED светилки во секоја соба во вашиот дом е паметен, не-кавга, еколошки одговорни одлуки. 【Без Отсјај】Светлина дифузија е еден од нови LED пченка светилки.На diffuser прави дисперзија агол поголем.Голем расејување агол може да се направи светлина повеќе униформа, да се избегне сјајот, заштита на очите, и не ќе се направи уморни очи. 【Одлична Фрижидер светлина】Е водоотпорен алтернатива на топлина-емитирачки светилки, овој фрижидер сијалица емитира не на вообичаениот сино-белата светлина, но чиста бела светлина.Тоа е полесно да се најдат состојки во фрижидер. 【60 W Еквивалент】led светилки се замени 60 W 70 W 75 W блескаво сијалица од 6 W LED.Со пониска потрошувачка и повисока осветленост, и повеќе енергија-штедење. 【Не Зуењето Или Треперење на】Не-Dimmable, Треперење бесплатно, Зуењето-слободни и Меркур-слободни.Керамика одлична дисипација на топлина, На школка е пожар-retardant КОМПЈУТЕР материјал, кој не е лесно да се фати оган или на рушењето, и тоа е побезбеден.И ние ќе се стремиме да обезбедиме квалитетни производи и брза услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Го замени стариот блескаво светла со LED.Висок Квалитет Елементи.Во споредба со другите флуоресцентна лента, светлата, Нашите LED Светилки НЕ содржат никакви токсични елементи.Без олово или жива.Без УВ или IR.Направени од високо квалитетни материјали, E26 LED Светилки се намали ризикот за опасност од пожар, електричен шок и лична повреда, што ги прави безбедни за вас и вашето семејство.Керамички чип база и алуминиумски блок се користи за суровини и материјали.Алуминиум е врежан директно, со што сијалица полесно да топлина дисипација.Висока осветленост и низок моќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат