• Новак
МОБ Refresh HD A15 Тавански Вентилатор LED Сијалица, 40-Вати Замена, Dimmable, Средни База, дневна светлина, Јасна Заврши, 2-Пакет

МОБ Refresh HD A15 Тавански Вентилатор LED Сијалица, 40-Вати Замена, Dimmable, Средни База, дневна светлина,

DEN 207.12

Достапност
Достапно за нарачка

Овие долготрајни МОБ LED светилки ќе не разочара.Открие HD+ светилки филтрираат dulling жолта светлина за да ви даде неверојатен контраст боја, плус побели белци за исклучителни јасност.LED Светилки : На Освежување HD LED светилки се совршено декоративни, dimmable LED светилки кои одговараат на повеќето таванот фанови, светилки, и тела.Refresh HD светлина нуди кул, invigorating светлина совршен за зацврсна моменти и активни простори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат