• Новак
LED Фрижидер Сијалица 40W Еквивалент 5 W дневна светлина Бела 5000K Фрижидер Водоотпорен Светилки 120V A15 E26 Медиум База Замрзнувач Таванот Дома Осветлување Светилка Не-dimmab

LED Фрижидер Сијалица 40W Еквивалент 5 W дневна светлина Бела 5000K Фрижидер Водоотпорен Светилки 120V A15

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

☑️ ФРИЖИДЕР ОСВЕТЛУВАЊЕ : Ова апаратот led сијалица дава исклучи 550 lumens дневна светлина бела светлина, за да заличи секоја соба во вашиот дом, помагајќи ти да се види се што е во вашиот фрижидер и ви даваат чистење и освежување чувство. ☑️ ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : апаратот сијалица троши само 5 w, што е еднакво на 40 W блескаво сијалица, зачувување 88% енергија трошоци и намалување на фреквенцијата на замена на сијалица. ☑️ ШИРОКА ПРИМЕНА : се Користи во безброј апарати за дома, предводена фрижидер сијалица работи и во двата кујни и бањи.Тоа е особено погоден за фрижидери, замрзнувачи и ноќни лампи, благодарение на малата големина. ☑️ BURABLE И ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ : 40w фрижидер сијалица, е изработен од пластика маска според LED чип уникатен систем за ладење барања што се гарантира долг живот.Тие не само што се трајни, исто така не треба да го замени нив често. ☑️ НЕ ЗУЕЊЕТО ИЛИ ТРЕПЕРЕЊЕ : Бидејќи тие се направени специјално за фрижидери, овие светилки се водоотпорен.Никогаш не треба да се грижите, бидејќи на пожар-retardant PC покритие обезбедува нема поразителен.Нашата мисија.Во KUKUMAO, нашата цел е да се обезбеди квалитетна енергија-заштеда на осветлување производи за нашите клиенти.Со експертиза во LED технологија, нашиот производ не само супериорен во однос на перформансите, но, исто така, направи вашиот осветлување искуство повеќе пријатно и удобно во секое време, насекаде.Со експертиза во LED технологија, нашиот производ не само супериорен во однос на перформансите, но, исто така, направи вашиот осветлување искуство повеќе пријатно и удобно во секое време, насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат