• Новак
3мм Рамен Врвот Широк Агол Розова LED - Ултра Светла (Пакување од 250)

3мм Рамен Врвот Широк Агол Розова LED - Ултра Светла (Пакување од 250)

DEN 932.88

Достапност
Достапно за нарачка

3мм Рамен Врвот Широк Агол Розова LED - Ултра Светла (Војници од НАС).Големина : 3мм Рамен Врв, Боја : Розова, Луминозноста : 7,000-8,000 mcd.Напред Напон : 3.0-3.4 v, Тековни : 20m A, бранова Должина : N/A. Агол на Гледање : 105-115 Степени, Mount Style : Преку Дупка (НАТОПИ), Леќа Боја : Јасно.Супер-светли Led диоди, кои се користат за mods, РК, adruino, автомобили, ХО Скала модели, авиони, камиони, adafruit проекти, ноќта на вештерките, божиќ, КОМПЈУТЕР, Ultra Light, итн.Розова боја 3мм рамен врвот ЛЕР е живописни бои кои можете да не одат во ред со.Оваа големина led најчесто се користи во многу сопствени проекти, автомобил осветлување, модели, и речиси сите други проектот може да се мисли на.Тие исто така се користи за сопствени проекти или во масовно производство производи, како и.Ова е исклучително популарен големина.Оваа големина и тип на лер е толку популарна и поради тоа е светла, лесен за употреба, мали, и разновиден.Тоа може да се вклопат во повеќето сите простори.На особина која се поставува ова ДОВЕДЕ разлика од други лица во слична категорија е дека тоа е широк агол светлина.Ова значи дека светлината се повеќе се шират и не е толку директен.Ова може да помогне многу, кога се обидуваат да го осветлите нешто во мали простори.Ние ги користиме и имаат само со највисок квалитет led диоди таму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат