• Новак
KASILU Dlb0213 Моторно Управувано Проширување Одбор L293D Мотор-Контрола на Штит со Високи Перформанси

KASILU Dlb0213 Моторно Управувано Проширување Одбор L293D Мотор-Контрола на Штит со Високи Перформанси

DEN 308.64

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Мотор-управувано одбор L293 D мотор-контрола на штит.Висок Квалитет shield l293d.Бренд име : KASILUType : Напон Regulator Condition : New Application : Computer Supply Напон : 1 Dissipation Моќ : 1 Model Број : MWis_customized : Yes Warm прашува : Почитувани купувачот, Нашите најевтиниот превоз Економска категорија логистика (Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја,ве молиме изберете Стандардна категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат