• Новак
BIVAR 460-200 460 Серија Индивидуални .200 во Висока .040 во Дебела Природни ПРЕДВОДЕНА од Планината - 100 item(s)

BIVAR 460-200 460 Серија Индивидуални .200 во Висока .040 во Дебела Природни ПРЕДВОДЕНА од Планината - 100

DEN 907.20

Достапност
Достапно за нарачка

Должина : 0.2 во; Material2 : Природни Најлон;. 460 Серија Индивидуални .200 во Висока .040 во Дебела Природни LED Планината * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат