• Новак
Лебдечки Полици Ѕид Монтирани, Селски Дрво Ѕид Полиците со 5 Куки, Бања Ѕид Полица, Метал Анти-Капка Дизајн Складирање Полица со Крпа Бар, Кафе бар Полица, Ѕид Монтир?

Лебдечки Полици Ѕид Монтирани, Селски Дрво Ѕид Полиците со 5 Куки, Бања Ѕид Полица, Метал Анти-Капка Дизајн

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЅИД ПОЛИЦИ】: На селски ѕид полица за складирање е погоден за организирање на дневни потреби во купатило, кујна, трпезарија, дневна соба, кревет соба, балкон, итн.Совршен избор за да зачувате простор и чисти соба.Крпа Носител е посебна,може да се инсталира под постоечкиот полица како што е потребно или не. 【Анти-капка Дизајн и Removeable Крпа Бар】:Нашите метални заштитни чувари дизајн на полиците за ѕид може да го запре предмети од лизгање off.На селски ѕид полица е погодна за купатило, кујна, трпезарија, дневна соба, кревет соба, балкон, итн.На парапет дизајн намали брзината на вашиот condiment контејнери или глинени садови кршејќи или вашиот toiletries паѓа на влажно бања подот. 【ДОМА ПОЛИЦА ОРКЕСТАРОТ】:ѕидот полица со крпа бар не само што обезбедува складирање функција, но исто така и како елегантен декоративни прилог на вашето домаќинство.【ПРЕМИУМ ЛЕБДИ ПОЛИЦА】 : постоечкиот ѕид полиците се направени на премиум селски цврсти дрвени со torched заврши и метал заградата е обложени со прав за да се спречи корозија,отпорни на топлина, отпорни, цврсти и долготрајни.Едноставен изглед дизајн, додека заштеда на простор, исто така, е совршено во комбинација со декорација концепт на отворен простор.Многу погодна за декорација.Индустриски метал загради со заштитна чувари и крпа носители има носивоста силна.Крпа бар & кука на оваа бања полици за организирање садови, чаши кафе и облека, итн.Нашето специјално парапет дизајн на полица елиминирање на загриженоста на вашите предмети лизгачки off.Овие чување полиците дојде со метални шини дека им помогне одржите вашиот скапоцености од паѓање. 2 ниво доволно за да ви помогне да се организира чаши,лажичка, зачин тегла и други кујна производи.Лебдечки полиците се направени од високо-квалитет борови дрва метална рамка која е dampproof, отпорни на топлина, отпорни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Декер Дигитални ТВ Set-top Box Полица Дома Минималистички Декоративни Бела Складирање Полица на Ѕидот-Монтирани

Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење;2 Ве молиме да се потсети дека пора

DEN 1780.80

N / Б Лебди Полици Ѕид Монтирани Полица Сет од 3 Дрво Декоративни Екранот Стојат Организатор Единица за Складирање

5 CMInstallation метод : Удирање,Неозначување nails Packaging Вклучува : 1*Лебди Полиците, 1 сет на удирање додатоци,1 сет

DEN 890.40

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

Лебдечки Полица Оптички Мачка Безжичен Рутер Складирање Кутија Десктоп Слетување Слободни Удирање Рек Ѕид-Монтирани

Може да се wallмонтирани.Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите оп

DEN 2667.84

Детството Еднорог Бели Облаци Ѕвезда Розова Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Мали складирање оддел за зголемување на ек

DEN 455.52