• Новак
Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо партиција

Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо

DEN 2272.80

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 60*23*17cm,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет на дрво.Својот солиден изградба ви дава долгорочна употреба.И двете се убави и практично, тоа може да биде публикации, CD багажник, полица, тенџере багажник, фото екранот стојат.Дупчење во инсталацијата, мала тежина и лесно да се инсталира.Обично ние брод во рок од 1-2 дена и се испорача во рок од 10-25 дена.Име : Декоративни shelves Style : Vintage Wall декорација тип : геометриски pattern Material : Iron Items сместени во рек се реквизитите не е за продажба.добредојдовте на нашата продавница!Многу стилови, можете да влезе во продавница да browse If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ве молиме мерка на производ големина од страна, ве молам прости грешката на 1-3cm.Почитувани, испорака обично трае (10-25 работни дена).Која е вашата политика на враќање?1. Враќање опсег за 30 days2. Ако сте во можност да се добие пресуда во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Важна напомена : ве Молиме да не информирате за да се забрза процесот на наплата кога превозот.4. Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас, или целосна наплата, ве молиме веруваат нас!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Декер Дигитални ТВ Set-top Box Полица Дома Минималистички Декоративни Бела Складирање Полица на Ѕидот-Монтирани

Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење;2 Ве молиме да се потсети дека пора

DEN 1780.80