• Новак
SHAN ZU Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 , Селски Дрво Ѕид Полиците со Крпа Бар за Бања Кујна, Спална соба Организатор, 16x5.9x2.4 инчен

SHAN ZU Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 , Селски Дрво Ѕид Полиците со Крпа Бар за Бања Кујна, Спална соба

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Само треба да се поправи метална рамка со кратки шрафови потоа користете долги завртки за да се поправи на дрво бања shelving на ѕидот. Отстранлив метал крпа бар за дополнителна употреба како што е потребно;. ☆Отстранлив Крпа Носителот не Постојат водич дупки за пешкир бар така можете да изберете која полица сакате да го стави на, или ако сакате да го оставиме тоа целосно исклучување , обесени тоа само по себе во посебен дел од бањата.Овие дрвени полици ѕид монтирани се contructed од факел заврши цврсто дрво и црн прав обложен метал загради, совршена комбинација на селски ги исполнува индустриски, додава убав селски допир на било кој ѕид.Во кујната, пловечки полиците со крпа бар може да се користи за да се стави зачин и леќата шишиња.Answer : ___________________________ Note : шрафцигер и вежба не се вклучени. Поправи метал заградата на ѕидот со шрафцигер.Модерен дизајн ќе биде убаво декорација на вашиот дом. ☆ Лесно да се Инсталира бања полица со крпа бар доаѓа со потребните додатоци за монтирање и настава за лесно да се соберат.Секој лебди полица со крпа бар носивоста е до 20lb, кој е одличен избор за вашиот ѕид складирање.На крило заштита може да се задржи овој лебдечки бања полици здрав за долго време и да се спречи работи на бања ѕид полица од паѓање. Вметнете base водител на ѕид и шрафовите во дупки.Во бањата, пловечки полици за бања може да се одржи нега на кожата производи, како што се шампон, клима уред, туш гел, лосиони, и парфеми. Повеќенаменски и идеален за кујна, бања, дневна соба, спална соба и во канцеларија и др. ☆Дополнителни Складирање на Ѕидот димензии на дрво ѕид виси полиците е 16. Модерен и простор за заштеда на дизајн, ќе биде прекрасен подарок за вас. ☆ Дома Декор s многу извонредни поставите на ѕидот полица врз основа на износот на истражувачката работа и тестирање за да се осигура дека тие се не само практични туку и декоративни. Користете шрафцигер да се поправи дрво одбор carbonized и метал заградата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KUIDAMOS Ѕид Монтирани Полица, Боја‑Брзо Практични Симпатична Ѕид Полица Стилски Таписерии со Максимална Издржливост

[Поле НА ПРИМЕНА] Овој лак форма голем капацитет склад, може да се стави ситните нешта, лесно да се презем

DEN 2193.60

Ѕидот Полица Двојно-Парче Сет-Ѕид-Монтирани Складирање Полица-со Црна челична Рамка и Крпа Рек-Пловечки Декоративни

[Лесно да се инсталира] лесно да се соберат и да ја инсталирате, вклучувајќи ги и сите хардвер.(ние ви пре�

DEN 647.76

JYDQM Ѕид-Монтирани Складирање Рек Полица Мобилен Телефон Водоотпорен Складирање Кутија Организаторот за Кујна

Ѕидмонтирани бања водоотпорен мобилен телефон кутија за складирање, може да се види на мобилни телефон�

DEN 7162.56

YB Индустриски Цевки Полици Варијабилна Стапка - Ретро Ѕид Ковано Железо водовод Цврсто Дрво Полица Виси Полици

【Лесно да се Инсталира】 Сите монтажа хардвер и неопходна настава се вклучени,лесно се инсталира 【Голе

DEN 16984.56