• Новак
LEMONIDEA Постоечкиот Сет на Полици 3 Дома Декор Ѕид Монтирани Селски Ретро Складирање Полица Решетката за Статистика Спалната соба Дневна Соба

LEMONIDEA Постоечкиот Сет на Полици 3 Дома Декор Ѕид Монтирани Селски Ретро Складирање Полица Решетката за

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Селски ретро стил лебди полици изградена на заштита на животната средина дрво одбор и прав обложен метал загради, која може да се одржи предмети тежат повеќе од 10 килограми.LEMONIDEA лебди полици совршен за екранот и држете колекционерски предмети, мали растенија, фото рамка и повеќе, елегантен дизајн го прави овој одличен прилог на вашиот дом и канцеларија.Ѕидот монтирани полици обезбедува уникатна продавница и да организираат решение за намалување на нередот во вашата спална соба, канцеларија, дневна соба или кујна, дава сосема нов изглед за вас.Дрво Одбор должина 16", ширина 6", дебелина 0.6", десен агол заградата ширина 0.9", должина 5", од една страна и 6" должина од друга страна, здрав и лесен за инсталација.Ако сте добиле било каква штета или дефект, контактирајте со нас веднаш, ние ќе обезбедиме бесплатна професионална услуга & живот за поддршка на корисниците.Уморни од ставање работи околу хоризонтално?Обидете се вертикално!.Да се направи целосна употреба на празни места до погоре на табелата, и на ѕид, да се создаде хармоничен простор за складирање за да ги организирате вашите скапоцени предмети.Само неколку едноставни чекори, вашите неуредна дневна соба, спална соба, канцеларија и кујната ќе се дава сосема нов изглед за вас.LEMONIDEA лебди полиците по три професионално ниво на инспекција дизајни, овие ѕид монтирани полиците се многу издржливи и побезбедно.Ние сме посветени на комбинирање на квалитет на производи со конкурентни цени за да обезбеди најдобра вредност за да ги красат и да го персонализирате вашиот дом или канцелариски простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Faruxue Лебди Полици Ѕид Монтирани - Метална Рамка Ѕид-Монтирани Полица Лебди Полици Заштедува Простор за Складирање

Да се реорганизира вашиот дом со овие слатки лебди полиците и чување на некои дребулии на countertop.Погоден

DEN 575.76

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

ZXJTX Лебди Помеѓу Облак во Облик на Кујна Бања Ѕид Полица за Складирање Рек Носителот Организатор Соба, Канцеларија,

Тоа е голема за да ви даде место да се откажам и да се стави работите во домот, тоа е совршен дом за внатре

DEN 890.40

Детството Еднорог Бели Облаци Ѕвезда Розова Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Мали складирање оддел за зголемување на ек

DEN 455.52