• Новак
Лебдечки Полица Оптички Мачка Безжичен Рутер Складирање Кутија Десктоп Слетување Слободни Удирање Рек Ѕид-Монтирани Креативни WiFi Set-top Box Лесно Складирање Чување К

Лебдечки Полица Оптички Мачка Безжичен Рутер Складирање Кутија Десктоп Слетување Слободни Удирање Рек Ѕид-Монтирани

DEN 2667.84

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се wall-монтирани.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Имајте на дневна соба, кујна, спална соба, и студија соба чисти и уредно. ❣【Декоративни】 : Тоа не може само да се остави повеќе простор, но исто така и украсете го вашиот дом или канцеларија.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.❣【Спецификација】 : Тип : Жица складирање box Style : модерна simple Material : Дрво plastic Colour : white Size : 24×27×18cm/9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѕидот Полица Двојно-Парче Сет-Ѕид-Монтирани Складирање Полица-со Црна челична Рамка и Крпа Рек-Пловечки Декоративни

[Лесно да се инсталира] лесно да се соберат и да ја инсталирате, вклучувајќи ги и сите хардвер.(ние ви пре�

DEN 647.76

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

YB Индустриски Цевки Полици Варијабилна Стапка - Ретро Ѕид Ковано Железо водовод Цврсто Дрво Полица Виси Полици

【Лесно да се Инсталира】 Сите монтажа хардвер и неопходна настава се вклучени,лесно се инсталира 【Голе

DEN 16984.56