• Новак
GYZGYZ Лебди Полици Мрежа Метални Подвижни со Кука Ѕид Полици Ѕид Полици за Купатило, Кујна Дневна Соба-Бела

GYZGYZ Лебди Полици Мрежа Метални Подвижни со Кука Ѕид Полици Ѕид Полици за Купатило, Кујна Дневна Соба-Бела

DEN 2083.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕид-монтирани лебди полица на ѕидот-монтирани на ѕид монтирани декоративни складирање рек индустриски полица.Високо-квалитетни материјали : големина 31.8 cm x 9.5 cm x 9.5 см висок, лебдејќи полица на ѕидот-монтирани полица е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, водоотпорен и издржливи, цврстата структура може да издржи значителна тежина.Лесно да се инсталира, вклучувајќи ги и сите потребни хардвер; вие само треба да ги следат едноставни инструкции да ја заврши на собранието во неколку минути.Цврстата структура : На лесен-за-инсталирајте дизајн и елегантен дизајн го прават одличен избор за вашиот дом.Се направи совршен подарок за семејство или пријатели.производ : Екран поставен прикажува, украсни предмети и други скапоцени предмети, додека обезбедување на функционална складирање со квадратни прикаже полици.Намалување на конфузија и нагласи селски оркестарот Дизајн : Додадете личност и топлина да било ретро или традиционален внатрешна декорација.Лесен за инсталација : доволно силна за да се организираме и да ги прикажете вашите омилени мали предмети и да ги поправат во место.Цврсто прикачена на ѕид, вклучувајќи хардвер монтажа Постоечкиот дизајн : По инсталацијата, на полица е ставен флеш против ѕид, и тој е скриено во шумата, формирање на стилски постоечкиот изглед.Нашите производи се лесни и компактен, но може целосно да ги задоволи вашите потреби.Во исто време, тие се цврсти и издржливи, и можете да ги надминете вашите омилени предмети во место.Пакување : ѕид полица×1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

Faruxue Лебди Полици Ѕид Монтирани - Метална Рамка Ѕид-Монтирани Полица Лебди Полици Заштедува Простор за Складирање

Да се реорганизира вашиот дом со овие слатки лебди полиците и чување на некои дребулии на countertop.Погоден

DEN 575.76