• Новак
HURRISE Кујна Виси Багажник, од Нерѓосувачки Челик Кабинет Фиока Крпа Виси Рек Складирање Носителот Над Вратата Закачалка за Кујна Бања(S)

HURRISE Кујна Виси Багажник, од Нерѓосувачки Челик Кабинет Фиока Крпа Виси Рек Складирање Носителот Над Вратата

DEN 259.20

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за на врата рамки во 1.9 cm/0.75 инчи дебелина.Силна нерѓосувачки изградба, многу издржливи и долготрајната употреба.Да зачувате простор, погодност за сите видови на семејствата на потребите.Совршен за хотел, кујна, купатило и на други места.Едноставен за инсталација и отстранување, висат на врата, без потреба за дупки.Опис : Оваа ставка е кујна крпа закачалка, кои се направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал, совршен за инсталирање на кабинетот, фиока, кујна која ply е помалку од 1.9 cm / 0.75 инчи.Со нејзината практична дизајн, можете да го отстраните да се насекаде дека треба и ќе се заштедат многу простор за складирање.Тоа е неопходно gadget за вашата домашна употреба.Вреди да се купуваат.Спецификација : Состојба : 100% Нов Бренд Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тип : Долго Тип, Краток Тип (Изборен) Долго Закачалка Големина : Прибл. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 инчен Краток Закачалка Големина : Прибл. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 инчен Тежина : Околу. 145g(Долго тип), 107g(Краток тип) Пакет се Вклучени : 1 x Кујнската Крпа Закачалка Забелешка : Погоден за врата рамки во 1.9 cm/0.75 инчи дебелина.Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Condition:
100% New Brand
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Type:
Long Type, Short Type (Optional)
Long Hanger Size:
Approx. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 inch
Short Hanger Size:
Approx. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 inch
Weight:
Approx. 145g(Long type), 107g(Short type)
Package Included:
1 x Kitchen Towel Hanger :
Note:
Suitable for door frames within 1.9 cm/0.75 inch thickness. Please allow slight deviation for the color and measurement. Thanks for your understanding. :

Со стоката дадена додека купуваат

Faruxue Лебди Полици Ѕид Монтирани - Метална Рамка Ѕид-Монтирани Полица Лебди Полици Заштедува Простор за Складирање

Да се реорганизира вашиот дом со овие слатки лебди полиците и чување на некои дребулии на countertop.Погоден

DEN 575.76

Лебдечки Полица Оптички Мачка Безжичен Рутер Складирање Кутија Десктоп Слетување Слободни Удирање Рек Ѕид-Монтирани

Може да се wallмонтирани.Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите оп

DEN 2667.84

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

N / Б Лебди Полици Ѕид Монтирани Полица Сет од 3 Дрво Декоративни Екранот Стојат Организатор Единица за Складирање

5 CMInstallation метод : Удирање,Неозначување nails Packaging Вклучува : 1*Лебди Полиците, 1 сет на удирање додатоци,1 сет

DEN 890.40