• Новак
SRIWATANA Лебди Полици Ѕид Монтирани, Селски Ѕид Полици за Спална соба, Бања, Дневна Соба, Кујна Сет од 3 (Carbonized Црна)

SRIWATANA Лебди Полици Ѕид Монтирани, Селски Ѕид Полици за Спална соба, Бања, Дневна Соба, Кујна Сет од 3 (Carbonized

DEN 1439.28

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Големина : Големи : 17×5.Spacesaving употреба на полиците да се одржи козметички производи во бањата , покажуваат семејни фотографии во галерија стил во ходникот, или приказ во близина на каминот, ѕид агол, или во кујната да се одржи зачини и тегли.Спецификација : .Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, тоалет, канцеларија и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MOONRING Ѕид Растенијата Полица да Виси на Дрво Бохемски Ткаени Виси Јаже Организатор Решетката за Дневна Соба,Спална

Тоа е добар избор за да го стави во дневна соба, спална соба, бања, прозорец, агол, и градина.Инсталација и

DEN 420.00

N / Б Лебди Полици Ѕид Монтирани Полица Сет од 3 Дрво Декоративни Екранот Стојат Организатор Единица за Складирање

5 CMInstallation метод : Удирање,Неозначување nails Packaging Вклучува : 1*Лебди Полиците, 1 сет на удирање додатоци,1 сет

DEN 890.40

Лебдечки Полица Оптички Мачка Безжичен Рутер Складирање Кутија Десктоп Слетување Слободни Удирање Рек Ѕид-Монтирани

Може да се wallмонтирани.Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите оп

DEN 2667.84