• Новак
Кингстон Живеење Сет од 2 Бели и Златни Дрво Виножито Стил Ѕид Полици 20

Кингстон Живеење Сет од 2 Бели и Златни Дрво Виножито Стил Ѕид Полици 20

DEN 525.60

Достапност
Достапно за нарачка

Сет Од 2 Бели И Златни Современа Виножито Полиците.Совршен додаток на вашиот почетен оркестарот.Се препорачува за внатрешна декоративни употреба. 20 инчи висок од 17 инчи, широк од 7 инчи длабоки.Овој сет од два дрвени виножито полиците е одличен начин за да додадете стилски простор за зачувување на вашиот дом.Секој тип вклучува една дрвена rack во виножито во облик на метална рамка со злато заврши.Тоа е здрав и издржливи дел од ѕид за складирање дека, исто така, служи како шик ѕид оркестарот.Можете да ги користите за да се прикаже свеќа носители, копчиња, мали planters или фото рамки.Карактеристики На Производот : .Сет од 2 бели и златни виножито полиците.Современ стил.Совршен додаток на вашиот почетен оркестарот.Се препорачува за внатрешна употреба само Димензии : 20"H x 17"W x 7"D. Материјал(s) : железо/метал/иверица Забелешка : сет вклучува 2 на објектот на сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свежо Тропско Овошје Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

DEN 278.40

Faruxue Лебди Полици Ѕид Монтирани - Метална Рамка Ѕид-Монтирани Полица Лебди Полици Заштедува Простор за Складирање

Да се реорганизира вашиот дом со овие слатки лебди полиците и чување на некои дребулии на countertop.Погоден

DEN 575.76

Двојно Декер Дигитални ТВ Set-top Box Полица Дома Минималистички Декоративни Бела Складирање Полица на Ѕидот-Монтирани

Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење;2 Ве молиме да се потсети дека пора

DEN 1780.80

Детството Еднорог Бели Облаци Ѕвезда Розова Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Мали складирање оддел за зголемување на ек

DEN 455.52