• Новак
Dprofy Лебди Полици за Ѕид - Селски Дрво Виси Полици Монтира на Ѕид за Спална соба, Бања, Дневна Соба и Кујна Декорација Чување и Прикажување(Сет од 3, Carbonized Браун)

Dprofy Лебди Полици за Ѕид - Селски Дрво Виси Полици Монтира на Ѕид за Спална соба, Бања, Дневна Соба и Кујна

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Широка Примена】На едноставен, но елегантен Антички дрво боја на ѕидот полиците може совршено да одговара на ѕидовите на сите видови на боја, лебдејќи полици за спална соба, дневна соба, купатило, студија, балкон, складирање,канцеларија,кујна и сл. 【Лесно Да го Инсталирате Дрвени Полици】 : хардвер е вклучена со детални насоки, на дрвени полици се многу лесно да се соберат и да го инсталирате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Faruxue Лебди Полици Ѕид Монтирани - Метална Рамка Ѕид-Монтирани Полица Лебди Полици Заштедува Простор за Складирање

Да се реорганизира вашиот дом со овие слатки лебди полиците и чување на некои дребулии на countertop.Погоден

DEN 575.76

Животно Главата Скулптура Ѕид Полица Дизајн Дневна Соба Железо Партиции Декорација Структура Metalmetal Материјал

✱2 : полица има висока стабилност дизајн, висок квалитет на дебел материјал производство, уникатна изра

DEN 1771.20

Детството Еднорог Бели Облаци Ѕвезда Розова Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Мали складирање оддел за зголемување на ек

DEN 455.52