• Новак
Круг Багажник, Железо Складирање Полица, Дома Ѕид Декорација, D-J

Круг Багажник, Железо Складирање Полица, Дома Ѕид Декорација, D-J

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди услуга за секој клиент.За било какви прашања, ние сме среќни да ви помогне да ги решите.Се споредуваат со слични предмети.Совршени за дневна соба, спална соба, канцеларија, ученичкиот дом, соблекувалната, провизии, итн.Можете да прикаже било мали објекти сакате, како свеќи, слика рамки,колекционерски предмети, книги, играчки, уметнички дела, трофеи, мали растенија, Кујна материјали и повеќе.Име На Производ : Полица.Големина на : 55 * 80СМ.Со простор за складирање : yesmaterial : metal Style позиционирање : art Display potted растенијата, слика рамки и уметнички парчиња на постоечкиот полиците да ги красат ѕид за да се направи вашата дневна соба повеќе убава и топла што е удобно сносен.Уживате во среќни викенд во собата која целосно на естетска одблесокот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Свежо Тропско Овошје Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

DEN 278.40

Животно Главата Скулптура Ѕид Полица Дизајн Дневна Соба Железо Партиции Декорација Структура Metalmetal Материјал

✱2 : полица има висока стабилност дизајн, висок квалитет на дебел материјал производство, уникатна изра�

DEN 1771.20

Двојно Декер Дигитални ТВ Set-top Box Полица Дома Минималистички Декоративни Бела Складирање Полица на Ѕидот-Монтирани

Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење;2 Ве молиме да се потсети дека пора

DEN 1780.80