• Новак
KITCHENARM 29-во-1 SMART Леб Машина со Глутен Слободни Поставување 2LB 1.5 LB 1LB Леб Производител на Машина со Домашно Циклус - не ' Рѓосувачки Челик Breadmaker со Рецепти пченичен Леб ?

KITCHENARM 29-во-1 SMART Леб Машина со Глутен Слободни Поставување 2LB 1.5 LB 1LB Леб Производител на Машина

DEN 2336.16

Достапност
Достапно за нарачка

29-во-1 SMART ЛЕБ МАШИНА ЗА NEWBIES тие се дизајнирани за да се справи со свеж кромид, портокали, zucchini, банани, итн.во најефикасен начин, така што на човековите подготовка време е минимален. - Разни Глутен Слободни леб & пченичен леб w/o надворешни глутен - 77 рецепти вклучени & стотици повеќе на Kitchen Arm Рецепт Облак.ЦЕЛОСНО ИНДИВИДУАЛИЗИРА ЦИКЛУС на НИВО на ПРОГРАМИРАЊЕ Можете да ги пребарувате вашите сопствени варијанти врз основа на обезбедени рецепт за одредено мени, или да креирате ВАШИ СОПСТВЕНИ МЕНИ користење на циклусот на ниво на програмирање ДОМА НАПРАВЕНИ menu (Мени #29) кој ви овозможува да одредите секој леб одлуки циклус време (МЕСЕТЕ, ОДМОР, ПОРАСТ, се ПЕЧЕ.) целосно да се прилагодат на машина за да свои рецепти. - Тоа исто така ви овозможува да се користат стотици рецепти за Kitchen Arm Рецепт Облак. - Оваа напредна функција е и Добрите Корисна и Почетници Пријателски.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА & ПОСВЕТЕН УСЛУГИ - ETL Заверена Кујнски Апарат за САД / Канада пазари - САД / Канада Стандард Три-Prong Заземјување Приклучокот за електрична безбедност и подолго производ животниот век - Мат полиран не 'рѓосувачки челик Домување, Капак и Рерна Комора на македонија - 2.5" Голема Визуелна Дигитален Дисплеј - Намалена Оригинални замена на делови на располагање на - 1 МЕСЕЦ Бесплатно Судењето & 2-ГОДИШНО Производ Warrantv & ЖИВОТ Бесплатна Услуга за Клиентите, вклучувајќи Облак Рецепти, Рецепт Персонализација, итн.Големина : 29 Програми - 3 Леб Големини - 3 Кора Бои | Боја : Не ' Рѓосувачки Челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат