• Новак
Ulrikco Farmhouse крупните Леб Кутија со Капак, Простор за Заштеда на Гроздобер Метал Бел Леб Корпа за Кујната Countertop, Висок Капацитет Леб Складирање - Има 2 Лебови Леб, Housewarmin

Ulrikco Farmhouse крупните Леб Кутија со Капак, Простор за Заштеда на Гроздобер Метал Бел Леб Корпа за Кујната

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете ја вашата парчиња од кујната канистер сетови,utensil носителот & сол + пипер shaker сет, cookie тегла и домашно милениче се третираат канистер.но имајте тоа завиткани лабаво кои, исто така, ќе помогне да се дозволи било влажен воздух за да избега.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : Дали тоа е роденден, денот на мајката, housewarming партија или било кој друг повод, го прави овој breadbox за кујна контра идеален подарок за секоја кујна љубовник или како свадбен подарок, housewarming подароци, Божиќ сегашноста или за некој што го сакаш.Нашиот леб чувар е дизајниран со стилски, класичен изглед за да ги собере било кујна украси.Лесно Да се Носат и лесно да се чисти, едноставно чистење на breadbox со влажна крпа и дека е подготвен за вашиот деликатеси повторно.Ние ви препорачуваме да ги задржи вашиот леб во оригинална амбалажа .Зошто Ние Треба Екстра Голема & Простор за заштеда на Метал Леб Кутија?НЕМА ПОВЕЌЕ СТАБИЛНА ЛЕБ : Нашата храна безбедно леб чувар се направени од издржлив, прав обложени јаглероден челик.Не се погодни само за леб : sourdough, ' рж, леб од мешано брашно или пченичен леб, но, исто така, bagels, колачи, колачи, крофни-вкусна леб сорти и други деликатеси може да се ужива директно од леб кутија.Бесплатно до ограничен шкафот простор и да ја задржите вашиот леб свежи подолго време.Тоа има посебен, не-херметички капак за да се овозможи влага, природно ослободен од вашиот леб, да се избега леб кутија.Совршен Подарок Кутија : Ова breadbox за кујна counter е идеален подарок за секоја кујна љубовник или како housewarming подарок, роденденски подарок или за некој што те сакав.Добиете Гроздобер Модерна Farmhouse Поглед : Оваа симпатична метал леб кутија е дел од нашата гроздобер модерна farmhouse колекција.РАЗНОВРСНА FARMHOUSE КУЈНА УКРАСИ : Само сакам едно место да ги задржи вашите чипови и да се третира без вашиот кожен пријатели на добивање на таа првата?Овој леб чувар е одлично за складирање на вашите закуски, вашето домашно милениче е необична, па дури и не-прехранбени производи!Празно страна овозможува за мулти-цел употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат