• Новак
TQVAI Природни Бамбус 3 Ниво Леб Складирање Кутија со Јасни Прозорец Прибор за јадење Фах Фиока Separable Леб Бин - Собранието е Потребно, Оригиналниот

TQVAI Природни Бамбус 3 Ниво Леб Складирање Кутија со Јасни Прозорец Прибор за јадење Фах Фиока Separable Леб

DEN 1631.76

Достапност
Достапно за нарачка

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од супериорен phyllostachys heterocycla(еден вид на бамбус), реални материјални, не се лажни, а Не синтетички дрво;.ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ ДРВО, ВОСОК, МАСЛО на Дрво восок масло е природен растенијата вадење избрише за површинска обработка на природни материјали и абсорбента материјал, Тоа е еден вид на храна-одделение површина за чистење агент кој не содржи штетни хемиски компоненти;.НАТПРЕВАРОТ СРЕБРЕНИОТ ФИОКА - Ние натпревар на повлече стави сребрениот фиока како дното ниво, да обезбеди дополнителен простор за вашиот сребрениот и лесно да се најде додека вие треба да јадат леб или колачи;.ЧУВАЊЕ на РАЗНИ ОБЈЕКТ - Вкупната големина детали(инчи) : 14.88 W x 9.84 D x 14.17 H(37.8 W x 25 D x 36 H CM); Овој бин не е само да се користи за складирање леб, но, исто така, може да се стави вашиот храна може, колачи, грицки и слично.Горниот дел може да се користи за да се одржи пијалаци;.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - Separable, ова тиер 3 бамбус леб кутија можат да бидат поделени како 2 поединечна кутија да се користи,, кој одговара на вашите различни потреба за чување на разни предмети во секој места;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат