• Новак
SOTECH Бел Леб Кутија за Кујната Countertop со Дрво Капак и се Вклопува 2 Лебови Farmhouse Леб Кутија Леб Складирање Бин(Гроздобер стил на Дизајн)

SOTECH Бел Леб Кутија за Кујната Countertop со Дрво Капак и се Вклопува 2 Лебови Farmhouse Леб Кутија Леб Складирање

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

5x7inch, која може да се обезбеди простор за складирање за повеќе од два леб.Гроздобер метал леб кутии за кујна контра на бамбус & Дрво треба да ги задржи подалеку од вода за да се избегне mildew.Тоа ќе биде добар дар на гроздобер метал леб кутии за housewarming, birthday (роденден), Божиќ, свадба или некоја посебна пригода!Ја отвори вратата на среќата и насмевка на секое лице.Тоа се овозможува на воздухот да тече, чува лебот и печење на сите времиња. ????【Бамбус Капаци】 : Кујната Оркестарот Организатор на бамбус капак не само што може да се обезбеди циркулацијата на воздух и одржување на свеж леб, но, исто така, може да се користи како сечење одбор да се намали леб на тоа.Екстра Големи Breadbox - Метална Кутија, Breadbox, Бел Леб Кутии За Кујна Контра крупните(Гроздобер стил на Дизајн).Издржлив Материјал.Вие не мора да се грижите за леб crumbs паѓаат насекаде.Леб кутија со бамбус капакот од Метална плоча е да се спречи отпорност на челик површина и да го продолжи својот животен век.Леб crumbs ќе следат ќе се Стави капакот на врвот од кутијата и да се врати на внатрешноста на кутијата, одржување на кујната countertop уредна и чиста, на сите времиња.Оваа breadbox обезбедува доволно простор за складирање за да се одржи храна, и е идеален избор за вашиот ограничен простор кујна контра .Свежината и deliciousness на храна.Технологијата слој печење е модерна технологија, кои се дел од бојата процес, со користење на специјални бои и платното equipmen.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат