• Новак
П&SU Леб Кутија Корпа за Кујна, Леб Складирање Countertop Простор на енергија, Екстра Голем, Висок Капацитет - Има 2+ Лебови-црна-30.52620.5 CM

П&SU Леб Кутија Корпа за Кујна, Леб Складирање Countertop Простор на енергија, Екстра Голем, Висок Капацитет

DEN 910.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од цврст трајни прав обложен челик, така што ќе не ' рѓа,Тоа е од суштинско значење за било кујна, дома, во кафуле или пекарница.Овој леб кутија обезбедува простор за складирање, додека одржување на вашиот Леб да Остане Свеж Подолго.Вратата на овој метал леб кутија се отвора и затвора лесно да се направи да пристапите на вашата леб и чувајте ги чуваат безбедно.Тоа е прекрасна од мода design So овој леб кутија е паметен подарок за свадба присутни, housewarming партија,итн.Димензии : L/14"x W/8.5"x H/8.5".ЗА НАШИТЕ ЖЕЛЕЗО : 1.Метална Плоча Метална плоча е да се спречи челик површина од корозија да го продолжи својот животен век.Во челик површина обложена со слој на метал цинк.2.Техника за Печење глеѓ е модерна технологија како дел од бојата процес,со користење на специјална боја со слика на опрема, тогаш висока температура топол воздух за брзо да навлезат во боја површината на објектот да се пече.Во меѓувреме, еден крај на уредот исто така се користи за рециклирање на опрема за да се отфрли токсични супстанции брзо.Бојата нема да избледи исклучување по овој процес, а исто така и заштита на животната средина.тоа нема да биде порака во воздухот се должи на токсични супстанции веќе правила за време на печење.Напомена : Инструкции Пред да го Купите За Боја Различни Сите производи се во вид на снимање, како и затоа што на осветлување, агол и екранот.Некои производи можеби беше малку боја различни.За Големината Тоа можеби имаше мала грешка, бидејќи на снимањето агол.Можете да контактирате со сервисот за помош.Секојдневно Одржување : 1)Микробранова, Фурна, Sterilizer и машина за миење на Садови не се достапни.2)Далеку пламен и го стави во собна температура.3)И на ставањето во вода за долго време и се чисти со кајгана не се дозволени.4), Исчистете ја со влажна dishcloth и сув.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат