• Новак
Flexzion Метал Леб Кутија за Кујната Countertop (Црна) Селски Farmhouse Леб Бин Breadboxes Гроздобер Леб Чување на Чувар Сад Челик Контра за Домашна Фрижидер Туристички Кампување Пек?

Flexzion Метал Леб Кутија за Кујната Countertop (Црна) Селски Farmhouse Леб Бин Breadboxes Гроздобер Леб Чување

DEN 628.56

Достапност
Достапно за нарачка

Нема ништо како пријатни или како одлуки и режење свој леб или влечење свеж леб директно од пакетот и ширење на вашиот омилен путер сите над неа.Гроздобер Farmhouse Леб Кутија Оркестарот Садовите за Складирање - Има гроздобер чувствуваат дека изгледа како таа може да се најде во 1960-тите или 70-тите години дом или farmhouse, па ако ви се допаѓа ретро селски леб сад стилови, тоа е совршен избор.И во еден идеален свет, ние сите ќе имаат време да се направи леб секој ден и да му служи тоа топло на нашето слободно време.Спецификација : Димензии (L x W x H) : 42*22.Дизајнот ќе го задржи вашето бухти, леб, леб, и сендвич парчиња совршено организиран и надвор од очите, додека удвојување како декор за дополнување на кујната.Леб има да дише или има доволно воздух за да остане јастиви за неколку дена.By само заштеда на храна и нека се одморат за дена, можете дури и може да се најде во уште подобар и повкусна држава.Секоја корпа, има лесен замав капак за лесен пристап и мали дупки на задниот дел за да се овозможи циркулација.За разлика од тоа да биде неверојатно издржлива, тоа е безбедно да се користи, како тоа нема да промени ништо на храна ќе продавница.Без соодветна воздухот, тоа само ќе се сушат и можеби дури и да започнете со креирање мека и влажна кејп на неговата површина.Мулти-цели - Друго освен чување на леб или тестенини, ова бин исто така, може да се толкуваат како лента со алатки, медицината кутија, и играчка складирање кутија.Тоа ќе ги чува сите ваши леб, колачи, ролни, и други печива свежи подолг период на време.Но, во реалноста, ние треба да се потпрат на сигурен леб кутија за да ги одржуваме нашите лебови новак за подолго време.Голем Леб Кутија Капацитет и Лесно да се Чисти - Леб Чувар мерки 16.5 (инчи)Тежина : 55.Без разлика дали тоа е бела, кафеава, seeded или комбинација на различни вкусови и текстури - има само не избегнување на привлечност на свеж леб.На повеќе мали дупки на задната страна на кутијата ги спречи сушењето, како што се, до одреден степен, вентилирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат