• Новак
HausRoland Леб Кутија за Кујна Контра Леб Бин Складирање Сад Со Рачка За Лебови Колачи Сува Храна (Светло Сина, ГШ-03629-4PCS(A-410))

HausRoland Леб Кутија за Кујна Контра Леб Бин Складирање Сад Со Рачка За Лебови Колачи Сува Храна (Светло Сина,

DEN 912.00

Достапност
Достапно за нарачка

Леб, Чај, Кафе и Шеќер Канистер Set(постави на 4).Чувајте ги вашите свеж леб за подолго време : се Однесува на рокот на траење на вашиот леб и колачи, додека капакот shuts.Лесен за чистење : Едноставно рака мие или користете топла вода за да го исчистите и да го користите суво платно за да ја избрише.Лесно да се движите : Постојат две рачки на двете страни од лебот кутија,.Модерната Нерѓосувачки Челик Леб Кутија За Складирање Бин Чувар Торта Храна Кујна Сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат