• Новак
FAMKIT Солидна Боја Ретро Метал Леб Бин Кутија Голем Капацитет Кујна Складирање Контејнер (Сина)

FAMKIT Солидна Боја Ретро Метал Леб Бин Кутија Голем Капацитет Кујна Складирање Контејнер (Сина)

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Исклучителна изработка и елегантен изглед направи одлична декорација за вашиот дом.Направен од висок квалитет на железо материјал, кој е не-токсични, без мирис, цврсти и издржливи во употреба.Површината прав третман, кутија површина е мазна и сјајна, лесен за чистење.Голем капацитет за складирање кутија, удобен и практичен, обезбедување на поголема погодност за вашиот печење и ја прави вашата кујна чиста и уредна.Тоа исто така може да послужи како складирање кутија за дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму.Карактеристики : 1. Отпечаток доказ дизајн, тоа не е само убава и дарежливи, но исто така да зачувате чистење на работа и повеќе за заштита на животната средина.2. Површината прав третман, кутија површина е мазна и сјајна, лесен за чистење.3. Голем капацитет за складирање кутија, удобен и практичен, обезбедување на поголема погодност за вашиот печење и ја прави вашата кујна чиста и уредна.4. Направен од висок квалитет на железо материјал, кој е не-токсични, без мирис, цврсти и издржливи во употреба.5. Исклучителна изработка и елегантен изглед направи одлична декорација за вашиот дом.6. Тоа исто така може да послужи како складирање кутија за дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Леб Box Material : Iron Optional Боја : Црвена, Сина, Black Size : Прибл. 30.5 * 20 * 16cm/12 * 7.9 * 6.3 во Пакет Including Package листа : 1 * Леб Кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат