• Новак
HollyHOME Голем Железо Леб Кутија, за кујна Контра Farmhouse Леб Кутија, со Еколошки Бамбус Сечење Одбор Покрие Заграда, Црна 13W x7.2Д x9.5H

HollyHOME Голем Железо Леб Кутија, за кујна Контра Farmhouse Леб Кутија, со Еколошки Бамбус Сечење Одбор Покрие

DEN 897.36

Достапност
Достапно за нарачка

ГРОЗДОБЕР ЛЕБ КУТИЈА - Одговара на сите ваши леб за да се спаси кујна контра простор, додека одржување на леб, тестенини, колачи, крофни, bagels & жешка куче бухти свежи и организирани.УБАВА ЕСТЕТСКО - Стилски и едноставен дизајн ќе се вклопуваат во било décor во вашиот дом или кујната.Било гости, пријатели или членови од семејството ќе бидете сигурни дека да се комплимент на овој луксузен во потрага за храна и лекување на чување.БАМБУС ПОКРИЕ ДИЗАЈН - Од бамбус покрива не само што го задржува вашиот леб новак, но, исто така, ќе трае подолго.Тоа исто така може да се користи како сечење одбор да се намали вашиот леб и друга храна.ДИЗАЈНЕР ПОДАРОК КУТИЈА го прави овој breadbox за кујна контра идеален подарок за секоја кујна љубовник или како свадбен подарок, housewarming подароци, Божиќ сегашноста или за некој што го сакаш.ГОЛЕМИНА : 13"W x7.2"Д x9.5"H , Овој екстра-големи простор за заштеда на енергија леб бин ќе се одржи на 2+ лебови на просечна големина и е висок доволно дека тие нема да се squished.Ќе се трошат толку многу часови во вашата кујна, ние сакаме да помогне да се направи тоа време полесно за вас.Нашата кујна и домашни производи се дизајнирани за едноставно работат добро за вас додавање леснотија секогаш кога ќе ги користите.Ние, исто така, сака нив да работат во убаво со други декор предмети во вашиот дом, така што секој пат кога ќе ја видите или да се допре до нив, тие ви даде мал момент на задоволство.Часови поминати во кујната се повеќе не е скучна работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат