• Новак
Berhgjjsdssnh Складирање Кутија, Природни Бамбус Леб Носителот На Храна Чување На Сад Во Кујната Се Тркалаат Врвот Леб Складирање Кутија Кујни Снабдување

Berhgjjsdssnh Складирање Кутија, Природни Бамбус Леб Носителот На Храна Чување На Сад Во Кујната Се Тркалаат

DEN 2108.64

Достапност
Достапно за нарачка

▲Оваа Складирање Кутија Собата е совршен за облека, играчки, списанија, уметнички и занаетчиски материјали, или други мали лични предмети за домашна канцеларија или расадник. ▲Нашиот леб Бин е доволно пространа да се одржи за два леба, или голем број на чипови, колачиња, или други закуски во склопот на вашата контра. ▲Можете да го користите врвот на леб кутија да се одржи зачини, масла и други мирудии.Тоа ќе ви помогне да заштедите простор и организирање на вашата кујна!. ▲Лизгачки вратата е многу мазна, лесно да се отвори со дрвени knob, рачката е дизајнирана за да се вклопи во целата кутија за лесна употреба,Совршен за чување на вашиот леб, bagels, или baguettes да им помогне да останете свежи. ▲Лесно да се чисти,елегантен дизајн комплименти било кујна,умен современ дизајн со гроздобер пресврт.Големина : 40 X27 X17 CM/15.74 X10.6 X6.7 inchcolour : Дрво color Material : бамбус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат