• Новак
Wesco uxesuko bureddobin Црна Еден Breadboy 222101 – 62, 222101 – 62

Wesco uxesuko bureddobin Црна Еден Breadboy 222101 – 62, 222101 – 62

DEN 4605.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ширина : 340 mm.Висина : 210 mm.Длабочина : 230 mm.Материјал : висок квалитет, во прав-обложени лист челик, нерѓосувачки челик, хром база.Не машина за миење садови-безбедно.Wesco Еден Breadboy Толку мали и breadbin веќе!Еден Breadboy е Wesco Breadboy малку брат - еден од класиците на Wesco-дизајн-опсег.Двете се преклопуваат, школки се обезбеди хигиенски складирање на леб. Не , машина за миење садови-безбедно Димензии : Висина : 21 см Ширина : 34 см Должина : 23 cm Боја : Црна Материјал : - Тело : Челични Лимови (прав-обложени) - се Справи и База : Chromed Челик Жица Производителот Дел Број : 222101-62 , Пакет содржи : 1 Wesco Еден Breadboy, Леб Кутија, Леб Сад, Црна, Челични Лимови, 222101-62.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат