• Новак
Polder 210201-30 Делукс Леб Кутија Црвена

Polder 210201-30 Делукс Леб Кутија Црвена

DEN 456.48

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме, исто така, за квалитетот и задоволството на клиентите и работа за да се направи предмети кои траат и вршат да ја испорача на своите наменети ветување.Ние се фокусира на преземање на универзалната на секојдневните задачи, проучување и примена на нашите user-centered design филозофија да се создаде производи кои се корисни, убава и подобро.решенија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат