• Новак
Mvude Се Тркалаат Врвот Леб Кутија Нерѓосувачки Челик Контра Сува Храна За Складирање Сад Countertop Складирање Кутија

Mvude Се Тркалаат Врвот Леб Кутија Нерѓосувачки Челик Контра Сува Храна За Складирање Сад Countertop Складирање

DEN 971.52

Достапност
Достапно за нарачка

Компактен дизајн може да биде лесно да се инсталира на кујната контра или во кујната без да се жртвува простор.Се тркалаат на леб кутии се најдобар избор за да се спаси кујна простор.Да се осигура дека лебот кутија е силна и здрава, нашиот леб кутија е посилен и никогаш не се деформирани.Многу погодна за куќи, станови, апартмани и станови; се користи во целото семејство.Тоа може да биде совршено интегрирани со било кујна и дома декорација, многу погодна за дома или професионална употреба.Почитувани купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, ние сме спремни да ви служи.Опис на производот : Пакување : 1 piece Product Материјал : не ' рѓосувачки steel Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 13.39*9.06*5.71 инч, грешка е за 0.39 inch Feature : Спроведен со рачка, лесно да се отвори, целосно да го скриете зачувани ставки кога затворена.Голем капацитет и голема големина леб кутија може да се одржи на 2 заврши леб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат