• Новак
HILFA Нерѓосувачки Челик Леб Кутија со Навивам Капак, За Лесно Кујна Контра Складирање, Леб Бин Носителот,17.5X11.5X7.5 инчи, Мат Црно,SB3100-MB

HILFA Нерѓосувачки Челик Леб Кутија со Навивам Капак, За Лесно Кујна Контра Складирање, Леб Бин Носителот,17.5X11.5X7.5

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Модерен Дизајн : Компактен се тркалаат капак изградбата не се земе било екстра простор кога се отвори.Задржи Свежа : Мали назад-пропустливи дизајн да им помогне на проток на воздух, води леб свеж подолго.Доволно Капацитет : Производ обезбедува доволен капацитет и ви овозможува да се има 2 Лебови, домашен леб, колачи, палачинка, колачи и многу различни продукти како што е овошјето, закуски.Станот топ дизајн им овозможува на дополнителен капацитет на складирање.'Рѓа-Доказ : Премија од нерѓосувачки челик материјал нуди подобра рѓа-доказ способност за HILFA Леб Кутии.Една година Гаранција : Ние го заштити вашето купување со полн, без прашања праша една година гаранција.Нерѓосувачки Челик Леб Кутија со Навивам Капак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат